Minder Modelleri

Minder Modelleri

 

Minder Budur Tekstil, ev tekstili kategorisinde uzun yıllardır müşterilerine ürünlerini sunuyor. Ev dekorasyonu ve tekstilinde sunduğu geniş yelpazeli ürün çeşitliliğiyle tercih edilen bir marka olup, müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye’nin her bölgesine pazarlaması yapılan ve kendi imalatı olan minder modelleri, kullanışlı, rahat ve şık tasarımları ile müşterilerinin beğenilerini topluyor. Aynı zamanda standart modellerin dışında kişiye ve mekâna özel ölçülerle her türlü iç ve dış mekân için minder modelleri üretimi yapılıyor. Dilerseniz Minder Budur Tekstil’in, minder modellerine detaylı göz atalım.

Kırlent

Kullanımı oldukça yaygın olan minder çeşidi kırlent, evlerde ve dış mekânlarda çok tercih ediliyor. İster standart modeller, ister özel tasarım ürünlerini tercih ederek her türlü minder ihtiyacınız için Minder Budur Tekstli tercih edebilirsiniz.

Sandalye Minderi

Genellikle cafe ve restoran işletmeleri tarafından sık sık tercih edilen sandalye minderlerini, mekânınıza özel tasarım seçeneği ile tercih edebilirsiniz.

Oturma Grubu Minderi

Oturma grubu minderleri, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen minder çeşitlerinden biridir. Rahat ve kullanışlı, aynı zamanda şık tasarımlarıyla oturma grubunuzun gözdesi olacaktır.

Yer Minderi

Minder modelleri arasında yer alan ve çok tercih edilen yer minderleri, firmamız tarafından canlı renkler tercih edilerek hemen hemen her mekân için uygun tasarlanmıştır. Standart modellerin dışında kendinize özel tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Koltuk Minderi

Müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen koltuk minderleri, arzu edilen mekânın atmosferine uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Son derece rahat ve şık tasarımlarıyla müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılıyor.

Salıncak Minderleri

Minder Budur firmamızın bir diğer minder modeli ise salıncak minderleridir. Yazlıklarda, bahçeli evlerde ve diğer dış mekânlarda tercih edilen salıncaklar için üretilen salıncak minderleri, oluklu ve düz modeller olarak müşterilerimizin tercihine göre tasarlanıyor.

Şark Köşesi Minderleri

Şark köşesi konsepti için özel olarak tasarladığımız minder modelleri, sunduğumuz seçenekler ile müşterilerimiz tarafından seçilen renkler ön planda tutuluyor. Farklı bir konsept yaratmak isteyen müşterilerimiz kendi tercihine ve zevklerine göre özel tasarım ayrıcalığından faydalanarak, şark köşelerini dilediği konseptte dizayn edebilirler.

TOP