Oturma Minderi

Oturma Minderi

 

Evimizde uyuduğumuz zamanlar dışında, vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz alan salon ve oturma odasıdır. Evdeki mutfak ve banyo gibi alanlar işlevsel olarak kullanılırken, oturma odası ve salon günün sonunda rahat vakit geçirdiğimiz alanlardır. Dolayısıyla bu odaların dekorasyon ve tasarımı oldukça rahat ve konforlu olmalıdır. Rahat bir koltukta uzanıp film keyfi yapmak, misafirlerinizle birlikte samimi bir ortamda sohbet edip vakit geçirmek gibi evdeki birçok aktivitenin merkezi olan salon ve oturma odasının tasarımı hem göze hitap etmeli hem de rahat ve konforlu olmasıyla öne çıkmalı, aynı zamanda da işlevsel olmalıdır.

Bu alanların dekorasyonu herhangi bir kural olmamakla beraber tamamen kişilerin zevki ve tercihine göre şekillenir. Ancak her ne kadar kişilerin kendi zevkine göre tasarlanıyor olsa da bu noktada dikkate alınması gereken bazı noktalar vardır. Bunlar başlıca alan kullanımı, şık görüntü ve konfordur. Örnek vermek gerekirse şık ancak rahat olmayan bir koltuk veya oturma grubu takımı uzun vadede rahatınızı kaçıracaktır. Alan kullanımı noktasında ise örneğin küçük bir odaya büyük koltuklar veya oturma grupları dizmek hem alanı daraltacaktır hem de ferah bir ortam olmasına engel olacaktır. Küçük odalı evlerde oturma eşyaları olarak son dönemde oturma minderleri oldukça popüler bir tercih haline geldi. Bu oturma minderleri hem alandan kazandırıyor hem de konforlu, ferah ve samimi bir ortam oluşturuyor. Örnek vermek gerekirse salon veya oturma odanızın tasarımına uygun olarak üretilmiş birkaç oturma minderi, güzel konumlandırıldığı durumda hem çok kullanışlı hem de çok pratik bir çözüm olacaktır.

Minder Budur Tekstil olarak, her zevke ve tercihe göre oturma minderi imalatı gerçekleştirmekteyiz. Bu minderleri renk, rahatlık, boyut olarak tamamen kendi zevkinize göre dizayn edebilir, Türkiye’nin her yerinden bizlere sipariş verebilirsiniz. Kullandığımız birinci sınıf ürün kalitesiyle sizlere rahat ve uzun ömürlü bir oturma ortamı yaratacağımızdan emin olabilirsiniz. Sektörde ev tekstili kategorisinde öncülük eden firma Minder Budur olarak bizler, oturma alanınızın tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizlere daimi hizmet vermekteyiz. Dilerseniz standart ürünlerimizi tercih edebilir, dilerseniz özel tasarım talep edebilirsiniz.

TOP