Yakuplu Minderci

Yakuplu Minderci

 

oturma-grubu-01
oturma-grubu-0111
oturma-grubu-02
oturma-grubu-03
oturma-grubu-04
oturma-grubu-05
oturma-grubu-06
oturma-grubu-07
oturma-grubu-08
oturma-grubu-09
oturma-grubu-10
oturma-grubu-11
oturma-grubu-minderi0001
palet-minder-01
palet-minder-02
palet-minder-03
palet-minder-04
palet-minder-05
palet-minder-07
palet-minder-08
palet-minder-09
palet-minder-10
rattan-sandalye-minderi-01
rattan-sandalye-minderi-02
rattan-sandalye-minderi-03
rattan-sandalye-minderi-04
rattan-sandalye-minderi-05
rattan-sandalye-minderi-06
rattan-sandalye-minderi-07
rattan-sandalye-minderi-08
rattan-sandalye-minderi-09
rattan-sandalye-minderi-10
rattan-sandalye-minderi-11
rattan-sandalye-minderi-12

 

Konforu ve şık tasarımları ile her zaman dikkati çeken minder modelleri artık çok daha kullanışlı şekilde üretiliyor. Minder çeşitlerinin kullanıcı dostu olarak üretilmesi, her yaşam alanında kolayca yer edinmelerini sağlar. Minder Budur firması tarafından üretilen ve ekstra bir konfor vaat eden minderler renk, model ve desen açısından geniş bir skala sunar.

Kaliteli malzemelerden üretilen minder çeşitlerinde pamuk ve polyester karışımı kumaşlar kullanılır. Bu da hem kişi sağlığı açısından uygun ve kullanım bakımından dayanıklı ürünler ortaya çıkmasına olanak tanır. Modellerde öne çıkan detaylar, bu ürünlerin daha kullanışlı olmasında son derece etkilidir.  Her an konforu ve lüksü arayanlara hitap eden özel tasarımlardır.

 

Minder Çeşitleri ve Özellikleri

Minder Budur firması birçok alanda kullanılabilecek son derece şık tasarımlar üretir. Bu ürünler gerek malzeme kalitesi gerekse tasarım özellikleri ile dikkati çeker. Modeller arasında rattan sandalye minderi, koltuk minderi, yer minderi gibi farklı alternatifler bulunur.

Sandalye minderlerinin üretiminde standart ölçüler kullanılır. Ürünlerin fermuarlı bir yapıda üretilmeleri kullanım rahatlığını arttıran en önemli detaylar arasındadır. Bu özellikleri sayesinde kolayca çıkarılıp makinede hassas yıkama derecesinde yıkanabilirler.  Süngerlerin birinci sınıf elyaf ile kaplanması ürünlerin dayanıklılık düzeyinin de yüksek olmasına katkıda bulunur. Bonik finish kumaş özelliği sayesinde son derece sağlıklı ürünlerdir. En iyi kumaş teknolojisinde üretiliyor olmaları kullanıcı açısından yüksek avantajlarından biridir.

 

Mekân Dekorunuzu Minderler ile Tamamlayın

Yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının dekore edilmesinde çok ince ayrıntılara önem vermek gerekir. Otantik bir dekor oluşturmak için rengârenk minderlerin canlı dinamizminden yararlanabilir, farklı desenleri ile oldukça hareketli bir ortam yaratabilirsiniz. Bununla birlikte daha sade fakat çarpıcı bir uyum yaratmak isterseniz düz renkte minder ve kırlentlerin uyumundan da geniş ölçüde faydalanabilirsiniz.

Minder modelleri günümüzde dekorasyon çalışmalarının en önemli parçaları arasındadır. Klasik ya da spor tüm dekorasyon tercihlerine uyum sağlayacak birçok tasarım üretilir. Minder Burada firması kişilerin zevk ve tercihlerine hitap edecek seçenekleri ile göz dolduran ürünler sunar. Bahçelerinizin, teraslarınızın ya da odalarınızın canlı bir görünüm kazanmasını isterseniz geniş ve yumuşak yer minderi çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Verilen ölçüler dâhilinde en iyi kalitede minderleri firma sayesinde temin edebilirsiniz.

TOP