Kırlent

Kırlent

 

kirlent-01
kirlent-02
kirlent-03
kirlent-04
kirlent-05
kirlent-06
kirlent-07

 

Uzun yıllardır kırlent imalatı sektöründe faaliyet gösteren Minder Budur firması Avrupa standartlarına uygun tasarımlar gerçekleştirmektedir. İmalatı yapılan minder çeşitleri kalite standardı yüksek ev tekstili sektöründe talep oranı yüksek seçkin modellerdir. Minder işinde tecrübesini kalite politikasına yansıtan üretici ve tedarikçi firma Minder Budur 2020 yılı itibari ile yeni imajına kavuşmuştur.
 

Özel Tasarım Kırlent İmalatı
 

Üretici firma konumundaki kuruluş kırlent tasarımı konusunda son derece titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Başarılı kırlent imalatı ve baskı faaliyetlerinde tasarımcı konumundaki elemanlar çekirdekten yetişme gerekli eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Kırlent imalatında gösterilen titizlik kırlent baskı tekniklerinde de ön planda tutularak insan sağlığına zarar vermeyen ürünler hammadde olarak kullanılmaktadır. Kırlent imalatı kapsamında kullanılan ekipmanlar ve makinalar yeni nesil teknoloji ürünleridir.
 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

Her gün yeni bir ürün tasarımı ile gelişime yönelik faaliyetler gösteren Minder Budur ekibi mikro petek kumaş kullanımı konusunda hassas çalışmalar gerçekleştirmektedir. İmal edilen minderler özel tasarım baskı teknikleri ile oluşturulurken yumuşak dokulu leke tutmaz kumaşlardan üretilmektedir. Desen seçimleri itina ile yapılmakta, kırlent boyutları müşteri tercihi doğrultusunda değişik boyutlarda oluşturulmaktadır.
 

Kırlent İmalatında Anlık Sipariş Karşılama
 

Birbirinden özel kırlent imalatı gerçekleştiren Minder Budur satış tekniklerini de profesyonel nitelikte oluşturmaktadır. Müşteri taleplerini hızlı bir şekilde karşılayan firmamız aldığı siparişleri anında karşılayacak eleman, ekipman ve zamana sahiptir. Üretim departmanı olarak faaliyet gösteren elemanlarımız seri üretim gerçekleştirerek her talebi anında karşılayacak kırlent imalatı yapmaktadır.

Sizler için üretimi yapılan kırlentler genç odalarında, yeni evlenen çiftlerin dekorasyon çalışmalarında, emekli evlerinde, iş yeri dinlenme salonlarında aklınıza gelecek her mekanda rahatlıkla kulanım imkanı yaratmaktadır. Her ürün imalatında üretim aşamasından satış aşamasına kadar her ürünün kalite kontrolünü yapan Minder Budur firma yetkilileri garantili satış tekniklerini aslına uygun şekilde yapmaktadır.

Üretimi yapılan kırlent çeşitleri desen yönünden her yaş grubuna hitap etmektedir. Genç odalarında kullanılacak minderlere spor desenler, aksiyon ve macera ortamı yaratan baskılar yapılmaktadır. Aile ortamında kullanılan alanlara yapılan kırlent imalatı ve baskı seçeneklerinde düz ve ağır desenle seçilmektedir. Bu tür talepleriniz Minder Budur web sitesi aracılığı ile iletebilirsiniz. Anında geri dönüş yapılarak imalat aşamasına geçilmektedir.

TOP