Balkon Minderi

Balkon Minderi

Dairenizde balkon var mı? Onu yenilemek için ilham verici ve yaratıcı yollar mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, balkonunuzu evinizin en konforlu alanlarından birine dönüştürmenize yardımcı olabiliriz. Balkon minderlerimiz, farklı desen ve renklerle yepyeni bir atmosfer yaratırken, dış mekan oturma alanınızın görünümünü ve konforunu kişiselleştirmenize olanak tanır. Balkon minderlerimiz çıkarılabilir ve yıkanabilir örtülere sahiptir, böylece balkonunuz ihtiyaç duyduğunuzda tazelenebilir.

armut-koltuk
balkon-minderi-002
balkon-minderi-01
kirlent-02
kirlent-03
x
yer-minderi-06
z

 

Tarafımızca sunulan balkon minderleri, müşterinin ihtiyacına göre farklı şekil, ölçü ve renklerde özelleştirilebilir. Balkon minderlerimiz, müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır, çünkü bu, aşırı düzeyde konfor sağlayan rahat bir atmosfer yaratabilmektedir. Balkon minderlerimiz birçok ebat ve tasarımda olmakla birlikte farklı kalite sınıflarında da mevcuttur. Balkon minderlerimiz su geçirmez olmasının yanı sıra öngörülemeyen hava koşullarına dayanabilecek dayanıklı kumaşlardan yapılmıştır. Ayrıca rahatlık sağlarlar.

Balkon minderlerimizin kalitesi kumaş ve sünger kalitesine dayanmaktadır. En güzel ve trend koleksiyonları bir araya getirmek için en iyi tasarımcılarımızı kullanıyoruz. Hangi tarzı severseniz seçin, bizimle kendinize ve balkonunuza uygun minderler bulacaksınız. Balkon minderlerimizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Yastığımızın elle yıkanabilmesi için çıkarılabilir kılıfları vardır. Büyük lekeler en iyi doğrudan sünger veya yumuşak bir fırça ile çıkarılabilir. Balkon minderlerimizi en iyi durumda tutmak için kullanılmadıkları zamanlarda karanlık ve kuru bir yerde saklamanızı öneririz. Artık balkonunuzda rahat minderlerinize oturarak bir fincan kahve veya çayın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

TOP