Karavan Minderi

Karavan Minderi 

 

k1
k2
k3
k4
k5
k6
k8
k9

Özel Tasarlanmış Karavan Minder Modelleri

 

Tam gün karavanda yaşadığınız için konfor seviyenizi düşünmek zorundayız. Hiç şüphe yok ki bir numaralı hedefimiz, iyi bir gece uykusu çekmek ve sabahları mümkün olduğunca rahat, sırt ve bel ağrısı olmadan en güzel manzara ile uyanmaktır. Karavan da bu şekilde uyanmak için güzel bir uyku ve iyi bir minder gereklidir.  Karavan minder imalatı yapan en iyi firmalardan birisi minder budur firmasıdır.

Karavan demek yatacak yer ve yaşam alanının oldukça kısıtlı olması demektir. Karavan da minderde yatmak ya da yatak varsa yatakta yatmak için bir minder sahibi olmanız gerekmektedir. Bu minderler çok konforlu ve isteğinize göre yapılmış olmalıdır. Bu yüzden hazır minderler almak yerine diktirirseniz ya da minder budur firmamıza göz atarsanız bir fikir edinmiş olursunuz. www.minderbudur.com web sitesine girerek kendi karavanınıza uygun minderin kumaşını, rengini, tonunu, yüksekliğini, kalın ya da inceliğini seçebilirsiniz. Tam dikdörtgen olmayan minderler için özel şekilli minder dikimleri de yapılmaktadır.

Karavanda istediğiniz hayatı yaşamak için temel ihtiyaçlarınızdan daha fazlasından kurtulmanız gerekir. Yani karavan da minimal yaşamak gerekir. Ayrıca her eşyanın birden fazla görevi olabilir. Örneğin karavan minderiniz aynı zaman da yatağınız olabilir. Karavan yaşamı gerçekten de en az eşyayla en büyük hayatı yaşamaya zorunlu kılar. Karavan hayatına girmek istiyorsanız 8 metrelik bir yerde yaşamanın ya da tatil planlamanın zor yönleriyle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Mobil yaşam alanınız da bir minderin üzerinde hayat geçirirken biraz zorlanabilirsiniz. Bu zorluğu bir nebze olsa azaltmak için kaliteli ve istediğiniz renkte minder almalı ve yaşamınızı daha yaşanılır kılmalısınız.

 

Karavan Minder Modelleri

 

Karavan minderleri genellikle dikdörtgen olmaz. Karavanda yaşamanın verdiği gereklilikle yamuk modeller olabilir. Sizin için en uygun olan karavan minderini satın almalı ya da diktirmelisiniz. Bu yüzden minder budur ’un web sayfasına göz atabilirsiniz. Karavan minderleri genel de renkli modeller olurlar. Karavan için kullanılan tasarımlar da minderler yer almaz. Bu minderleri siz satın alırsınız. Dolayısıyla karavanınıza rahat bir minder almanız gerekirse minder budur firması olarak biz her yere gönderim yapmaktayız.

 

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

TOP