Palet Minder

Palet Minderi

 

a
b
c
f
g
k
m
o
palet-minder-01
palet-minder-02
palet-minder-03
palet-minder-04
palet-minder-05
palet-minder-07
palet-minder-08
palet-minder-09
palet-minder-10
q
s

 

Kolay kurulumu doğal yapısı ile her ortama ayak uydurabilen palet oturma grubu oluşturma konusunda yardımcı olmaktayız. Bu alanda üretilen palet minderi imalatı yelpazesini genişleterek şark köşesi oluşumlarında kullanabileceğiniz minder türlerinde bu ürün yelpazesine beklemekteyiz. Ev ortamında ofis ortamında balkonda kullanılabilecek palet oturma grubu oluşumlarına en ergonomik ve rahat bir oturma şekli oluşturacak palet minder imalatı gerçekleştiriyoruz. 

 

Koltuk takımı rahatlığında oluşturulan palet sedir ve palet oturma grupları üzerine her türlü ölçüye uygun minder imalatı yapılmaktadır. Sedir takım tarzında oluşturulan palet oturma grubu üzerine yerleştirilecek minder özellikleri tamamen müşterilerin tercihine bağlı olarak üretimi yapılmaktadır. En kaliteli kumaş ve sünger seçimi yapılarak gerçekleştirilen palet minderi imalatı konusunda başarılı minder budur firması web sitesi aracılığı ile müşterileri arasında iletişimi kurmaktadır. Buradan firmamıza müracaat eden müşterilerimize en rahat en sağlıklı palet minderi üretimi yapılmaktadır. 

 

 

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

 

 

Özel Tasarım Palet Minderi İmalatı 

 

Kolay ekonomik aynı zamanda nostaljik bir yapı oluşturan palet oturma grupları üzerine palet minder imalatı yapan Minder budur firması son yıllarda kaliteli yaygınlaştırmaya devam etmektedir. Özellikle paletten gerçekleştirilen köşe takımı tarzında oturma grupları üzerine en sağlıklı ve yıkanabilir kılıf ile birlikte kullanılan özel tasarım palet minder imalatı gerçekleştirmekteyiz. Özel tasarım baskı yöntemlerini kullanarak insan sağlığına zarar vermeyen boya seçenekleri desenleri oluşturmaktadır. 

 

Kumaş seçenekleri olarak mikro petek kumaş türleri kullanılmaktadır. Yumuşak dokusu ile oturan kişinin terlemesini engellemektedir. Minder iç dolgusu olarak kullanılan sünger çeşitleri yumuşak dolgu olarak değerlendirmektedir. İmalatı yapılan minder çeşitleri baskı kalitesi leke tutmaz özelliği ile talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır. 

 

Kumaş kalitesi, üretim kalitesi, personel kalitesi ile seçkin hizmetler ortaya çıkaran minder budur firması kumaş kalitesinde her zaman kaliteli markalar kullanmaktadır. Her talebe en hızlı cevabı oluşturan firmamız web sitesi aracılığı ile bütün ürünleri inceleyebilir ve bu konuda iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilirsiniz. Sadece oturma amaçlı üretilmeyen palet minderi imalatı kapsamında değişik boyutlarda değişik baskı oluşturularak göze hitap eden kaliteli ürünler ortaya çıkarılmaktadır. 

TOP