Sandalye Minderi

Sandalye Minderi

 

teak-sandalye-minderi-01
teak-sandalye-minderi-02
teak-sandalye-minderi-03
teak-sandalye-minderi-04
teak-sandalye-minderi-05
teak-sandalye-minderi-06
teak-sandalye-minderi-07
teak-sandalye-minderi-08
teak-sandalye-minderi-09
teak-sandalye-minderi-10
teak-sandalye-minderi-11
teak-sandalye-minderi-12
rattan-sandalye-minderi-01
rattan-sandalye-minderi-02
rattan-sandalye-minderi-03
rattan-sandalye-minderi-04
rattan-sandalye-minderi-05
rattan-sandalye-minderi-06
rattan-sandalye-minderi-07
rattan-sandalye-minderi-08
rattan-sandalye-minderi-09
rattan-sandalye-minderi-10
rattan-sandalye-minderi-11
rattan-sandalye-minderi-12

 

Neden Sandalye Minderi

İster birkaç eski sandalyeyi yeniden restore etmek ve görünümünü değiştirmek, ister elinizde bir proje olsun veya sadece mutfağınıza veya yemek odanıza biraz rahatlık katmak isteyin, Minder budur olarak Sandalye minderi ve koltuk minderleri yelpazemiz idealdir. Geniş bir yelpazede sandalye minderleri, mutfak, bahçe, balkon ve yemek sandalyesi minderleri, dış mekan koltuk minderleri ve daha fazlasını çok çeşitli renk, stil ve tasarımlarda stoklar ve müşterinin talebe göre en ideal çözümler sunmaktayız.

Tek yapmanız gereken bize sandalye minderi planladığınız alanın resimlerini vermek veya alanı ziyaret etmek için bizi aramak. İç tasarım uzmanımız ilginize ve tasarım zevkinize göre en iyi seçenekleri ve alternatifleri size sunacaktır.

 

Sektörden elde ettiği deneyimlerle sandalye minder imalatına devam eden Minder Budur olarak tek hedefimiz müşterilerimizin rahatı ve onların memnuniyetidir. Bu doğrultuda da onların sandalye minderi ihtiyacını karşılamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sizler de ev, iş yeri veya herhangi bir ortamdaki sandalyeler için minder ihtiyacı duyuyorsanız Minder Budur ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel olarak üretilen minderleri en kısa sürede üretecektir.

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

 

Sandalyelerin sadeliğini bozup onları çok daha şık bir hale getiren sandalye minderleri günümüzde oldukça rağbet görmektedir. Minder Budur tarafından üretilen kaliteli ve rahat minderler ile sizler de sandalyelerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Böylece iş yerlerinize veya evinize gelen misafirleriniz hem daha rahat edebilirler, hem de renkli minderler sayesinde kendilerini daha ferah bir ortamda hissederler.

 

Açık hava ortamlarında çevrenin daha şık görünmesini sağlayan sandalye minderleri firmamız tarafından müşterilerin istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Sizler de sandalyelerinize daha hoş bir hava katmak ve oturanların rahat etmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sırtlı Sandalye Minderi

Minder Budur olarak her türlü minderlerin üretiminde olduğu gibi sırtlı sandalye minderi imalatı konusunda da oldukça hassas bir çalışma izlemekteyiz. Müşterilerin istekleri doğrultusunda standart ölçülerde veya özel ölçülerde sırtlı sandalye minderleri üretilebilir. Bu minderler sandalyelerin normal şartlarda sert olan sırt kısımlarının da daha yumuşak hissedilmesini sağlayacağı için oturan kişinin daha rahat etmesini sağlayacaktır. Bu sayede de evinizde veya işyerinizde sırtlı sandalyeye oturan kişilerden olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Ayrıca iş yerlerinde rahatlık müşterilerin orada daha fazla kalmasını ve buna bağlı olarak da çok daha fazla alışveriş yapmasını sağlayacağı için gelirinizi de arttıracaktır.

Son teknoloji cihaz ve alanında uzman çalışanları ile birlikte yoluna emin adımlarla devam eden Minder Budur firması her geçen büyümektedir. Sırtlı sandalye minderi üretiminde kullanılan malzemeler pamuk ağırlıklı olduğu için insan sağlığı konusunda da hiçbir sorun teşkil etmez. Bu sayede çocuklar da dahil herkes bu sırtlı sandalye minderleri üzerinde rahat bir şekilde oturabilir. Bunun yanında oldukça kolay temizlenebildiği için de her türlü ortamda kullanılmasında hiçbir sorun teşkil etmeyecektir.

 

TOP