Şark Köşesi Minder

Şark Köşesi Minderi

 

IMG 20211119
a
b
c
d
g
h
i
k
s
sark-kosesi
sark-minderi-
sark-minderi-
sark-minderi-
sark-minderi-
sark-minderi-
v
x
z
 

 

Şark köşesi tüm Anadolu da bilinen ama genellikle doğu kültüründe yaygın olarak kullanılan bir minder çeşididir. Sadece doğu kültürünü yansıtmasıyla değil de rahatlığı ile de evlerde, yatlarda vb. yerler de tercih edilmektedir. Şark köşesi kurmak, doğu Anadolu'da dekoratif bir kültürdür. Bu eski kültür hala devam etmektedir ve evlerde şark köşesi vardır. Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde Türk insanlar evlerini veya işyerlerini yatak odası için oryantal süslemelerle tasarlarlar. Bunun birçok neden var. İlk olarak şark köşesi kendi kültürümüzü yansıtır. Batıdan veya başka bir yerden kaynaklanan bir kültür sentezi değildir. İkinci sebep ise değişik bir tasarım olması ve sıcak bir diyalog ortamı oluşturmasıdır. Yerde oturmanın verdiği hazzı hiçbir koltuk veya sandalye vermez.

Şark köşelerinde bir samimiyet vardır. Minderlerimizi üretirken de bu samimiyeti pekiştirecek konforu sağlamak istiyoruz. Bu yüzden en kaliteli pamukları, kumaşları, dikişleri kullanıyoruz. Oturduğunuz da ya da uzanmak istediğiniz de sizi rahatsız eden hiçbir şey olmadığından emin olmadan minderlerimizi satışa çıkarmıyoruz. Şark köşesi minder imalatı yapan firmamız minder budur, sizlere en kaliteli ürünlerle hizmet vermektedir. Türkiye’de ki ender minder firmalarından biri olan www.minderbudur.com  firmamız müşterileri için en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlı satış ile satmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli dikiş kadrosu ile istediğiniz renk, ton, desen, şekilde şark köşesi minderleri dikilmektedir. Minder çeşitleri ve fiyatları için web sitemize girip bilgi alabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şark Köşesi Minder Modelleri

 

Doğu köşesi olarak da bilinen şark köşesi, doğu kültünü somutlaştıran bir dekorasyon ve iç tasarım örneğidir. Genellikle bir sedir örtüsü veya bir yastık kılıfından oluşur. Odanın köşesine yerleştirilen bu minder takımlarıyla canlı bir sohbet ortamı oluşuyor. Ayrıca şark köşelerinin özellikleri arasında yerde halı veya halı desenli şeyler olmasına rağmen duvarlarda da halı görülebilir. Otantik dekorasyon veya mobilya, son senelerde çok popüler hale gelen şark köşesi olarak da tanımlanmaktadır. Model olarak halı desenli tok kumaşlar kullanılmaktadır. Genelde canlı renkler tercih edilmektedir. İstenilen ölçü de ve renkte dikimi sağlanmaktadır. Yerden biraz yüksek olarak da satışı vardır. Yerle bir olarak da satışı yapılmaktadır.

 

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

 

TOP