Yer Minderi

Yer Minderi

 

IMG 20200318 170121 359---Kopya
Screenshot 20210307 182240---Kopya
yer-minderi-01
yer-minderi-02
yer-minderi-03
yer-minderi-04
yer-minderi-05
yer-minderi-06

 

Kalitesinden her zaman Emin olduğumuz ürün yelpazesi içerisinde yer alan yer minderleri her mekana uygun şekilde üretimi yapılmaktadır. Otel ortamlarında Otel bahçe ve teraslarında yer minderi kullanımına uygun Seçkin ürün yelpazesi özel baskı ve özel tasarım olarak ortaya çıkarılmaktadır. evlerde ve Okul kreş ve organizasyon ortamlarında kullanılacak yer minderleri düz kumaş çeşitlerinin yanında özel baskı çiçekli ve dekoratif yapılı baskılar kullanılarak göze hoş gelecek ürünler ortaya çıkarılmaktadır. 

 

Üretimi yapılan yer minderi çeşitlerinde özellikle yıkanabilir silinebilir leke tutmaz kolay kuruyan ürün ve ham madde kullanımına ağırlık verilmektedir. genellikle ev ortamında kullanılacak yer minder imalatı yapılırken Desenler daha doğal baskı seçeneklerinden oluşturulmaktadır. kurumsal ortamlarda kullanılacak yer minder imalatı yapılırken kurum logosu minderlerin üzerine özenle basılmaktadır. 

 

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

Kaliteli üretim bir hiçbir zaman kaybetmeyen minder budur firması olarak en uygun fiyata yer minder üretimi yapmaktayız. aynı zamanda güvenli alışveriş gerçekleştirebileceğiniz web sitesi aracılığı ile internet satışlarımızda her zaman kolaylık ön planda tutulmaktadır. Tam anlamı ile destek sunabileceğimiz yer minder üretim ve imalat konusunda yeterli eğitim almış teknik donanıma sahip profesyonel elemanlar kullanılmaktadır. 

 

Özel Tasarım Yer Minder İmalatı 

 

Kurum ve kuruluşlara bahçe ve teraslarda balkonlarda ve dinlenme alanları da kullanılabilecek yer minderi imalatı seri bir şekilde yapılmaktadır. İmalatının yanında baskı logo kullanımı kurum ve kuruluşların tercihi doğrultusunda özel tasarım minderler üzerine uygulanmaktadır. Bunun yanında ev ve işyeri tarzında alanlarda kullanılacak yer minderi seçenekleri için de özel tasarım renkli baskı ve desen uygulaması yapılmaktadır. Her boyutta çoklu minder üretimi gerçekleştiren minder budur firması gelişime yönelik çalışmaların da ARGE konularını her zaman destekleyici çalışmalar yapmaktadır. 

 

Özel tasarım yer minderi imalatın da tek renk standart boyut ürün imalatı yapılırken renkli değişik boyutlarda ve şekillerde minder imalatı da yapılmaktadır. Üretimi gerçekleştirilen özel tasarım yer minder imalatı çeşitleri oturma ve dayanma taleplerini en rahat kaliteyi yansıtmaktadır. Kullanılan kumaşlar da %65 pamuk %35 polyester bulunması leke tutmaz terletmez kolay yıpranmaz güneşe dayanıklı olma özelliğini desteklemektedir. Uzun ömürlü ekonomik ve uygun fiyata üretilen yer minderi çeşitleri maksimum 150 derecede ütülenebilir kumaş ile kaplanmaktadır. Gri dolgu sünger kullanılarak üzeri elyaf ile kaplanmış iç dolgusu kumaşların dayanım süresini arttırmaktadır. 

 

TOP