Salıncak Minderleri

Salıncak Minderleri

 

salincak-minder-01
salincak-minder-02
salincak-minder-03

 

Yaşam alanlarında dekorun konforunu arttırmak için çeşitli modellerde salıncaklardan yararlanılıyor. Hem estetik ve zengin duruşu hem de kullanıcıya sunduğu rahatlığı ile salıncaklar oldukça şık tasarımlardır. Ancak bu ürünlerin konforunu arttırabilmek için minder seçiminde titiz davranmak gerekiyor. Mindersiz olarak alınan ya da var olan minderlerinin yıpranması durumlarında Minder Budur firmasının profesyonel üretimlerinden yararlanabilirsiniz.

Balkon, teras ya da bahçelerde sıkça görmeye alışık olunan salıncakları oturum bakımından rahat hale getirmek isterseniz minder modellerinin konforundan yararlanabilirsiniz. Sırt dayama ve oturma kısımlarının özel olarak detaylandırıldığı bu ürünlerde profesyonel bir işçilik ortaya çıkarılıyor. Modern tasarımları ile dikkati çeken salıncak minderleri, dekor zevkinize de en iyi şekilde hitap ediyor.

 

Salıncak Minderlerinde İnce Detaylar

 

Minder Budur firması verilen ölçülerde en özel tasarımları gerçekleştiriyor. Oluklu modeller yanında düz olarak da tasarlanan minder modelleri, kullanıcı isteklerine göre şekillendiriliyor. Renk ve desen açısından da farklı alternatiflerin sunulması da firmanın ayrıcalıklarından biridir. Güneş altında solmayan ve yıkama ile yıpranmayan kumaşları sayesinde bu salıncak minderlerini uzun yıllar kullanabilme imkânı bulabilirsiniz.

Minder modellerinin yüzeyleri, kolayca çıkarılabilir şekilde tasarlanır. İç kısımda kullanılan elyaf ve süngerler oturum sırasında rahatsızlık vermez ve kullanıcıya aradığı konforu en iyi şekilde sunar. Genel olarak yaz aylarında kullanılan bu salıncak minderlerinin terletmemesi de önem verilen bir konudur. Bu nedenle seçilen kumaşın hem sağlıklı hem de kolay yıkanabilir türden olmasına özen gösterilir.

 

Salıncak Minderi Üretiminde Yeni Nesil Tasarımlar

 

Salıncak minderi üretimi konusunda profesyonel olan Minder Budur firması, yeni nesil tasarımları ile dış mekânların dekorunda önemli bir destekçidir. Düz, fırfırlı ve daha birçok tasarımı ile salıncakların daha göz alıcı görünmesine yardımcı oluyor. Büyük ve tek kişilik salıncaklara özgü olarak üretilen minderlerin yumuşaklık derecesi de yine müşterinin isteklerine göre belirlenir.

Salıncak minderlerinin modellerinde kullanılan malzemelerin oranı, modelin türüne göre de farklılık gösteriyor. Bazı modellerde elyaf ağırlıklı bir tasarım gerçekleştirilirken bazılarında sünger yoğunluğundan yararlanılabilir. Bununla birlikte her minder mutlaka kolay temizlenebilir bir yapıda tasarlanıyor ve bu da kullanıcı açısından önemli bir kolaylık oluyor. Minderlerde kalite standartları son derece yüksektir.

 

Kumaş Kartela Örnekleri

 

koyu-turuncu-5541-premier-duck-bezi
premier-160-sar-duck-bezi
premier-161-krem-duck-bezi
premier-206-harda-duck-bezi
premier-3067-ack-yesil-duck-bezi
premier-3366-haki-duck-bezi
premier-361-gri-duck-bezi
premier-3979-duck-bezi-
premier-465-koyu-beji-duck-bezi
premier-4755-saks-mavi-duck-bezi
premier-7457-ack-kahve-duck-bezi
premier-8077-krmz-duck-bezi
premier-acik-krem-pfp-duck-bezi
premier-buyuk-cucekler-duck-bezi
premier-gri-makron-duck-bezi
premier-hardal-mercan-duck-bezi
premier-kahve-cizgili-duck-bezi
premier-kiremit-cizgili-duck-bezi
premier-koyu-turuncu-302-duck-bezi
premier-mavi-cizgili-duck-bezi
premier-mavi-mercan-duck-bezi
premier-palmiye-hardal-duck-bezi
premier-petrol-mavi-cicek-duck-bezi
premier-pudra-cicek-duck-bezi
premier-sar-ucgen-duck-bezi
premier-sar-zigzak--duck-bezi
premier-siyah-cizgili-duck-bezi
premier-turuncu-cizgili-duck-bezi
premier-yesil-mercan-duck-bezi
premier-yesil-sarmask-duck-bezi

 

 

TOP