Gürpınar Minderci

Gürpınar Minderci

 

aa
d
e
f
gg
j
k
n
oturma-grubu-01
oturma-grubu-0111
oturma-grubu-02
oturma-grubu-03
oturma-grubu-04
oturma-grubu-05
oturma-grubu-06
oturma-grubu-07
oturma-grubu-08
oturma-grubu-09
oturma-grubu-10
oturma-grubu-11
oturma-grubu-minderi0001
p
q
r
u
v
a
b
c
f
g
k
m
o
palet-minder-01
palet-minder-02
palet-minder-03
palet-minder-04
palet-minder-05
palet-minder-07
palet-minder-08
palet-minder-09
palet-minder-10
q
s
SM-001-copy
SM-002-copy
SM-003-copy
SM-004-copy
SM-005-copy
SM-006-copy
SM-007-copy
SM-008-copy
SM-009-copy
SM-010-copy
SM-012-copy
SM-013-copy
SM-014-copy
SM-015-copy
SM-016-copy
SM-017-copy
SMK-001-copy
SMK-002-copy
SMK-003-copy
SMK-005-copy
SMK-006-copy
SMK-007-copy
SMK-008-copy

 

Koltuk ve sandalye türünde ki mobilyaları daha konforlu bir hale getirebilmek için minder modelleri son derece işlevseldir. Kullanılan kaliteli iç dolgu malzemeleri sayesinde son derece rahat bir oturumları vardır. Minder Budur firmasının özenle tasarlamış olduğu bu ürünler, hem malzeme kalitesi açısından hem de tasarımlarının farklılıklarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Kullanıcı gereksinimlerine geniş ölçüde yanıt vermesi ve farklı amaçlara hizmet etmesi, minderlerin çok geniş kullanım alanına sahip olmasını sağlar. Kendi dekorunu yaratmak ve özgün bir mekân oluşturmak isteyenlerin de en büyük destekçileri arasında yer alırlar. Gürpınar Minderci ürünlerinin tasarımları sırasında kullanıcı ihtiyaçları her zaman göz önünde bulundurulur. Bununla birlikte minderlerin dekoru destekleyecek modern tasarımlara sahip olmasına da dikkat edilir.

 

Minder Tasarımlarında Modern Çizgiler

 

Minder Budur firması tarafından istekleriniz doğrultusunda özel olarak tasarlanan tüm minderlerde yüksek bir işçilik kalitesi bulunur. Fitilli kumaş yapıları sayesinde oturumları son derece rahattır. İç dolgularının bedeni rahatsız etmeyecek yumuşaklıkta olması daha düzgün formlarda oturmaya olanak tanırken mobilyalara uygun boyutları sayesinde kusursuz bir dekor yaratmaya yardımcı olur.

Gürpınar Minderci ürün çeşitleri arasında sandalye minderleri öne çıkan tasarımlardır. Her türden sandalye üzerine uyumlu olacak şekilde üretilen bu tasarımlar, iç ve dış mekânlarda rahat bir kullanıma sahiptir. Kafe ve eğlence merkezlerinin en önemli dekor ürünleri olan minderler, şekil ve boyut olarak yüksek standartlarda üretilir. Balkonlarınız ve teraslarınız için de kullanabileceğiniz minder çeşitlerinde farklı ölçülerde üretimler yapılması her türden sandalyeye uygun model bulabilmenize imkân yaratır.

 

Koltuklarınızın ve Sandalyelerinizin Havasını Değiştirin

Koltuklar mekânlarda en fazla kullanılan mobilyalardır. Bu ürünlerin minder ve sırt yaslama kısımları zamanla deforme olmaya başlar.  İç dolgular yıpranır ve yüzeyinde renk solmaları meydana gelir. Böyle durumlarda komple koltuk takımını değiştirmek yerine minder ve kırlentlerinde yenilemeler yapılabilir.

Minder Budur firmasının klasik ve spor her türden koltuk için ürettiği minderler evlerinizde farklı bir ambiyans yaratabilmenize yardımcı olur. Balkonlara ya da teraslara paletlerden oturma yeri hazırlamak isterseniz paletlerin boyutlarına uygun ve rahat edebileceğiniz minder çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Koltuk konforuna sahip olan paletler meydana getirebilmek için rengârenk ve desenli kumaşlardan minder seçimleri yapabilirsiniz.    Gürpınar Minderci özel tasarım minderleri ile aradığınız konforu rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

TOP